Koupím les

Vykupujeme lesy, lesní pozemky ...

Vzhledem k zaměření naší profese by se mohlo zdát, že nás baví jen řezat, kácet, likvidovat … Ano, baví nás to, protože to není snadná práce a nezvládne ji každý, ale větší radost máme z toho, že něčím přispějeme k lepšímu prostředí okolo nás. Ročně například více stromů vysadíme než pokácíme a to násobně.

Většina z těch co dělají rizikové kácení, se k této práci dostali tak, že začínali v lese, klasickou lesnickou prací a pak chtěli něco víc. A ti co odešli z lesa a dělají „rizikovky“ déle, po čase už mají dost lezení po stromech, poměrně fyzicky náročné práce a neustávajícího rizika a hledají něco, u čeho by se zrelaxovali, vypnuli a něco tu po sobě zanechali. Alespoň já to tak mám.

Proto bych se rád o něco staral, měl radost z toho jak něco pěstuji, něco tu po sobě zanechal. A protože sadit brambory mě nebaví, budu se držet řemesla a dělat to čemu rozumím, koupím les a budu se o něj starat. Nejsem sám kdo takto přemýšlí a tak jsme udělali stránku na téma Výkup lesa, lesů a lesních pozemků.

Tam najdete informace o tom, co je potřeba k tomu, abychom vám mohli nabídnout cenu za les, který chcete nebo zvažujete prodat.