Kácení stromů Brno

Rizikové kácení Brno a okolí

Hledáte rizikové kácení Brno, nebo rizikové kácení stromů Brno? Tak tady jste správně. RIKAST – zkratka pro RIzikovécení STromů, je tu pro vás. Chcete pokácet strom u Vašeho rodinného domu nebo na zahradě?

Potřebujete kompletní úpravu zeleně pro nějakou městskou část nebo obec? Hledáte někoho kdo by realizoval kácení v Brně, ořez, nebo projekt odlesňování, či naopak zalesňování v jeho okolí? Cokoliv s kácením stromů, likvidací dřeva, nebo frézováním pařezů v Brně a okolí, vám můžeme nabídnout.

Kácení v Brně

Brno město, Brno – střed a Brno okolí. Do 55km od Brna neúčtujeme dopravu. V Brně jsme realizovali řadu zakázek, od nejmenších (nejčastěji stromy na zahradě nebo v předzahrádce), přes větší (kácení, zdravotní řezy, vyvazování, atd.) v centru města, až po kompletní zpracování projektu (kácení, likvidace vzniklého odpadu, frézování pařezu, výsadba a následná údržba). Brno je druhé největší město u nás a my víme, že zde zrealizujeme ještě řadu zakázek.

Rizikové kácení Brno – často hledané slovní spojení, pokud hledáte někoho, kdo by vám pokácel něco nač si správně netroufáte. Pokud nemáte profesní kvalifikaci na elektrikáře, taky si nebudete dělat rozvody sítě svépomocí.

Kácení Brno - Masarykova čtvrť
Kácení Brno – Masarykova čtvrť
Kácení Brno sever
Kácení Brno sever

Rizikové kácení stromů Brno, Brno venkov

Jak už bylo napsáno na začátku, kácení stromů můžeme nabídnout nejen pro Brno, Brno venkov a jeho okolí. Kácení stromů provádíme již několik let, máme nejen vybavení, ale hlavně zkušenosti. Navštivte naši fotogalerii, nebo si projděte reference. Kácení stromů není jednoduchá práce. Je to jedno ze zaměstnání, kde se musí skloubit zkušenosti, znalosti, zručnost a fyzická kondice.

Rizikové kácení stromů Brno nebo kácení stromů Brno venkov, popřípadě nejbližší okolí.

Kácení rizikových stromů není snadné a jistě že to můžete zkusit samy a ušetřit, ale většinou to nedopadne. Na internetu najdete spoustu návodů jak na to, ale také celou řadu videí, jak to skončilo. Některé jsou úsměvné, z jiných se dělalo špatně i nám.

Kácení stromů Brno

Ať už potřebujete pokácet nebo ořezat nějaký ořech na zahradě, jehličnan v předzahrádce, nebo komplexně vyřešit veškerou zeleň na nějakém pozemku, neváhejte se zeptat na cenu. Pokud budete hledat kácení stromů Brno venkov, neváhejte nás kontaktovat. Stačí poslat fotku stromu nebo stromů které chcete pokácet a (většinou) do jednoho dne dostanete cenovou nabídku spolu s termíny případné realizace.

Kácení Brno Bystrc - přehrada
Kácení Brno Bystrc – přehrada
Rizikové kácení stromu, Brno - Žlutý kopec
Kacení Brno – Žlutý kopec

Kácení stromů Brno ceník

Kácení stromu Brno ceník, je hledané slovní spojení hned za ceník kácení. Brno nemá svůj speciální ceník, nebo jiné ceny kácení, je jedno jestli jde o rizikové kácení v Brně nebo jiném městě, vždy záleží na mnoha aspektech konkrétního zakázky a o všem co se týká ceny / ceníku se dočtete na stránce ceník kácení.

Údržba zeleně

Kromě dotazu „kácení stromu Brno ceník“ se často objevuje téma údržba zeleně, nebo výškové práce (v podobě čistění okapů, odstraňování sněhu ze střechy, atp.). Nejsme zahradníci, ale když už někde něco kácíme, ořezáváme, frézujeme, zeptáte se i na údržbu v podobě zastřihnutí ovocných stromků, zkrácení nebo zastřihnutí živého plotu nebo tují, odstranění porostu na plotu a další drobnosti, i tyhle spíše zahradní práce, občas děláme, stačí se zeptat.