Kácení stromů Brno

Kácení rizikových stromů v Brně a okolí

Hledáte kácení stromů Brno? Tak tady jste správně. RIKAST – zkratka pro RIzikové KÁcení STromů, je tu pro Vás. Chcete pokácet strom u Vašeho rodinného domu nebo na zahradě? Potřebujete kompletní úpravu zeleně pro nějakou městskou část nebo obec? Hledáte firmu která by realizovala Váš projekt odlesňování, nebo naopak zalesňování? Cokoliv s kácením stromů, likvidací dřeva, nebo výsadbou, Vám můžeme nabídnout.

Kácení stromů profesionálně

Jak už bylo napsáno na začátku, kácení stromů můžeme nabídnout nejen pro Brno a jeho okolí. Kácení stromů provádíme již několik let, máme nejen vybavení, ale hlavně zkušenosti. Navštivte naši fotogalerii, nebo si projděte reference. Kácení stromů není jednoduchá práce. Je to jedno ze zaměstnání kde se musí skloubit zkušenosti, znalosti, zručnost a fyzická kondice.

Kácení stromů Brno

V Brně jsme realizovali řadu zakázek, od nejmenších (nejčastěji stromy na zahradě nebo v předzahrádce), přes větší (kácení, zdravotní řezy, vyvazování, atd.), až po kompletní zpracování projektu (kácení, likvidace odpadu, výsadba a následná údržba). Brno je druhé největší město u nás a my víme, že zde zrealizujeme ještě řadu zakázek. Pokud i vy budete hledat kácení stromů Brno, neváhejte nás kontaktovat.