Rizikové kácení stromů

Trápí vás vzrostlé stromy, které se nacházejí v blízkosti vašeho obydlí či jiných důležitých objektů a znamenají nemalé riziko jak pro zmíněné stavby, tak především pro okolní obyvatele, kteří se pod těmito stromy denně pohybují? Chcete se s tímto strašákem vypořádat dříve, než bude pozdě a stane se nějaké neštěstí? Nechejte tyto stromy odborně a především bezpečně pokácet. Vyhnete se tak zbytečným problémům, které by na vás v případě pádu těchto stromů čekaly.

Právě rizikovým kácením stromů, které se nacházejí na místech, kde činí jasnou hrozbu pro majetek či lidské zdraví, se zabývá společnost Rikast, která se může pochlubit více než desetiletou praxí v tomto oboru.

Rizikové kácení nebezpečných stromů však není jedinou službou, kterou vám může společnost Rikast nabídnout. Mezi naše činnosti patří rovněž také odstraňování kalamitních stavů (polomy apod.), výkup rostoucích stromů z větrolamů, alejí a jiných zalesněných ploch (od 50m3), dále pak výkup kulatiny a další dřevní hmoty. Obstaráváme také svoz a manipulaci dřevní hmoty a také její ekologickou likvidaci.

Kromě těchto činností vám můžeme pomoci také se složitým papírováním ohledně povolení kácení stromů. Tyto žádosti jsme za vás schopni vyřídit také na příslušném orgánu státní správy.

Abychom naši planetu o stromy pouze nepřipravovali, tak zahrnuje nabídka služeb společnosti Rikast také výsadbu nových lesních porostů, větrolamů, stromořadí, nejrůznějších alejí a mnoho dalšího.

Naše společnost se může pochlubit cennými zkušenostmi v daném oboru, kvalitou provedené práce a velkým počtem spokojených zákazníků, kteří jsou tou hlavní odměnou za naši práci.