Výškové práce

V souvislosti s kácením stromů a službami které poskytujeme již několik let, máme řadu vybavení, zkušeností a školení pro výškové práce. Práce ve výškách provádíme stejně jako na stromech pomocí speciální výškové a horolezecké techniky, popřípadě závěsných lávek, montážních plošin, vysokozdvižných plošin, atd.. Nabízíme realizace výškových a speciálních prací na veškerých výškových a špatně dostupných objektech (panelové domy, komíny, vodojemy, mosty, přehrady, jeřáby, stožáry, větrné elektrárny, haly, průmyslové objekty, kostely, historické památky, stromy atd. Ve výškách provádíme široké spektrum odborných a speciálních prací.

Práce ve výškách

Provádíme i drobné opravy a montáže ve výškách (okapy, střechy, parapety, komíny, světlíky, hromosvody, fasády, antény atd.), opravy, údržbu a sanaci různých druhů konstrukcí, nátěry, montáže, demontáže a opravy objektů a konstrukcí (solární systémy apod.) a klempířských prvků, demoliční a sanační práce (komíny, světlíky, hromosvody, staré antény apod.), montáž, demontáž a oprava reklam, ochrana budov proti dosedání ptactva, dokončovací stavební práce, odstraňování ledu a sněhu ze střech a dalších nepřístupných míst, mytí nepřístupných oken a fasád, instalace bezpečnostních sítí, nátěry ocelových konstrukcí a všech kovových prvků, apod.


Technika

Pro výškové práce používáme techniku a vybavení od firem které se specializují na horolezecké vybavení (Singing Rock, Petzl a další). Při práci klademe důraz na bezpečnost a odbornost provedené práce. Veškeré výškové práce jsou posuzovány individuálně a návrh pracovního postupu je dán předcházejícím odborným vyhodnocením všech aspektů.


Ceník výškových prací

Cenu za provedené dílo je vždy nutno stanovit dohodou po obhlídce náročnosti a rizikovosti práce. Vždy je třeba do ceny prací započítat veškeré činnosti, které s ní souvisejí jako např.: doprava, realizace případných dopravních omezení a regulací provozu, asistenta zajišťujícího bezpečnost, použití speciální techniky, atd. Pro základní výškové práce, jako například čištění okapů, odstraňování sněhu a ledu ze střech, je základní hodinová sazba od 300,- dle náročnosti a rizikovosti práce. Pokud chcete zjistit cenu za kácení, jděte na stránku ceník kácení.